MECZ
01.10.07 | 1. runda | Olga Brozda | Aleksandrina Naydenova | 7-5, 6-1 | Mytilini | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Brozda vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze
01.10.07 | 1. runda | Olga Brozda | Aleksandrina Naydenova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Mytilini | twarda |
Olga Brozda form & Aleksandrina Naydenova form
Olga Brozda - ostatnie mecze
W15 Tacarigua - halowa | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Safiya Carrington | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Kriti Williams | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-1, 3-6, - Olga Brozda - krecz | szczegóły meczu | |
Szczawno Zdroj - ceglana | ||||
31.05.16 1. runda | vs. Katharina Lehnert | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.15 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
26.10.15 Klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Ćwierćfinał | vs. Kelly Versteeg | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.15 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Klara Alenas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
10.08.15 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.15 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.15 Klasyf. | vs. Chiara Arcangeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.15 1. runda | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Yuuki Tanaka | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szczawno Zdroj - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zielona Gora - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Sandra Jamrichova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.05.15 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
04.05.15 2. runda | vs. Maria-Fernanda Alves | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |