MECZ
12.07.17 | 1. runda | Oleksandra Piskun | Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Piskun | Kseniya Yersh | |
1. podanie % | 38/67 (57%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/38 (63%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 27/67 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
20.01.01, 23 lat
20.01.01, 23 lat
Oleksandra Piskun vs. Kseniya Yersh - Wzajemne mecze
12.07.17 | 1. runda | Oleksandra Piskun | Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Telavi | ceglana |
Oleksandra Piskun form & Kseniya Yersh form
Oleksandra Piskun - ostatnie mecze
Sajur - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - krecz | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Kseniya Yersh - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |