MECZ
26.09.17 | 1. runda | Oleksandra Piskun | Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | Kiev | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Piskun | Elina Nepliy | |
1. podanie % | 34/51 (67%) | 42/67 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/67 (54%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.10.97, 26 lat
18693 $
23.10.97, 26 lat
18693 $
Oleksandra Piskun vs. Elina Nepliy - Wzajemne mecze
26.09.17 | 1. runda | Oleksandra Piskun | Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kiev | ceglana |
Oleksandra Piskun form & Elina Nepliy form
Oleksandra Piskun - ostatnie mecze
Sajur - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - krecz | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Elina Nepliy - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |