MECZ
25.02.18 | Klasyf. | Oleksandra Oliynykova | Mathilde Dury | 6-71, 6-4, 6-3 | Macon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Oliynykova | Mathilde Dury | |
1. podanie % | 66/100 (66%) | 68/118 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 36/68 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/34 (38%) | 24/50 (48%) |
Zdobyte break-ball | 9/20 (45%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/118 (49%) | 50/100 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/218 (50%) | 110/218 (50%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-40 | ||
3-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Mathilde Dury | |
5-4 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Mathilde Dury | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-3 | Mathilde Dury | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
15.06.98, 25 lat
15.06.98, 25 lat
Oleksandra Oliynykova vs. Mathilde Dury - Wzajemne mecze
25.02.18 | Klasyf. | Oleksandra Oliynykova | Mathilde Dury | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Macon | halowa |
Oleksandra Oliynykova form & Mathilde Dury form
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Mathilde Dury - ostatnie mecze
W15 Aix - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
06.09.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu |