INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ella Taylor vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
06.11.17 | Klasyf. | Oleksandra Oliynykova | Ella Taylor | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Ella Taylor form & Oleksandra Oliynykova form
Ella Taylor - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
24.01.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-1, Cristiana Ferrando - krecz | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Maia Lumsden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mir Ambaye | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alicia Barnett | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Paladini Jennings | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Saisai Zheng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Frida Bostrand | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Margot Sturchler | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |