INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alina Silich vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
10.09.18 | 1. runda | Oleksandra Oliynykova | Alina Silich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Almaty | ceglana |
Alina Silich form & Oleksandra Oliynykova form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |