MECZ
21.07.13 | 1. runda klasyf. | Oleksandra Korashvili | Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 6-2, 6-1 | Baku | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Korashvili | Valentyna Ivakhnenko | |
1. podanie % | 38/68 (56%) | 54/73 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/38 (74%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/30 (47%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/73 (52%) | 26/68 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/141 (57%) | 61/141 (43%) |
Double foul | 6 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Valentyna Ivakhnenko - Wzajemne mecze
21.07.13 | 1. runda klasyf. | Oleksandra Korashvili | Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Baku | twarda |
Oleksandra Korashvili form & Valentyna Ivakhnenko form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |