MECZ
23.11.15 | Ćwierćfinał | Oleksandra Korashvili | Seone Mendez | 6-2, 6-2 | Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Korashvili | Seone Mendez | |
1. podanie % | 47/63 (75%) | 35/51 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/47 (64%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/10 (10%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 23/63 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Seone Mendez - Wzajemne mecze
23.11.15 | Ćwierćfinał | Oleksandra Korashvili | Seone Mendez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
16.11.15 | 1. runda | Oleksandra Korashvili | Seone Mendez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
09.11.15 | 2. runda | Seone Mendez | Oleksandra Korashvili | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Benicarlo | ceglana |
Oleksandra Korashvili form & Seone Mendez form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Seone Mendez - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu |