INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Orlova vs. Oleksandra Korashvili - Wzajemne mecze
17.11.14 | Ćwierćfinał | Oleksandra Korashvili | Natalia Orlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sousse | twarda |
10.11.14 | 1. runda | Oleksandra Korashvili | Natalia Orlova | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Sousse | twarda |
Natalia Orlova form & Oleksandra Korashvili form
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |