Serbia
29.11.97, 26 lat
29.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mila Masic vs. Oleksandra Korashvili - Wzajemne mecze
02.06.14 | 1. runda | Oleksandra Korashvili | Mila Masic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Mila Masic form & Oleksandra Korashvili form
Mila Masic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-2, 3-6, 0-4, - Mila Masic - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-74, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annemarie Lazar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Sofia Milatova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Annika Kannan | 5-7, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karin Altori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Lian Tran | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Elena Bocchi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elisa Pari | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |