MECZ
02.11.15 | 2. runda | Oleksandra Korashvili | Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-1 | Vinaroz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Korashvili | Meritxell Perera Ros | |
1. podanie % | 34/59 (58%) | 25/48 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/48 (63%) | 25/59 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Meritxell Perera Ros - Wzajemne mecze
02.11.15 | 2. runda | Oleksandra Korashvili | Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Vinaroz | ceglana |
Oleksandra Korashvili form & Meritxell Perera Ros form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Meritxell Perera Ros - ostatnie mecze
Telde - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.03.18 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |