MECZ
06.07.16 | 2. runda | Oleksandra Korashvili | Mallaurie Noel | 6-3, 7-5 | Getxo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleksandra Korashvili | Mallaurie Noel | |
1. podanie % | 36/58 (62%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/58 (48%) | 21/58 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Mallaurie Noel - Wzajemne mecze
06.07.16 | 2. runda | Oleksandra Korashvili | Mallaurie Noel | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Getxo | ceglana |
Oleksandra Korashvili form & Mallaurie Noel form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mallaurie Noel - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu |