MECZ
05.09.16 | 1. runda klasyf. | Oleksandra Balaba | Kate Zueva | 6-2, 6-2 | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
01.01.01, 23 lat
01.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
19.07.89, 34 lat
19.07.89, 34 lat
Oleksandra Balaba vs. Kate Zueva - Wzajemne mecze
05.09.16 | 1. runda klasyf. | Oleksandra Balaba | Kate Zueva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Oleksandra Balaba form & Kate Zueva form
Oleksandra Balaba - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Kiara Petrovicka | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Vulpio | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-65, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Hen Vadimovna Plaksiy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Klymenko | 0-6, - Oleksandra Balaba - krecz | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Diana Bakuta | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Anita Bazhko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Alexa Pirok | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Diana Ryashko | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Kate Zueva - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-1, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-0, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-5, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amaya Gonzalez Vazquez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 1-1, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Burobina | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 5-4, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 2-6, 2-2, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |