INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ema Burgic Bucko vs. Oleksandra Andrieieva - Wzajemne mecze
17.12.16 | Półfinał | Oleksandra Andrieieva | Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ema Burgic Bucko form & Oleksandra Andrieieva form
Ema Burgic Bucko - ostatnie mecze
W35 Boca - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.12.16 Półfinał | vs. Oleksandra Andrieieva | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.12.16 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Shoshyna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.16 2. runda | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.12.16 1. runda | vs. Karoline Kurz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Scottsdale - twarda | ||||
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.16 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Mueller | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Megan Mccray | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
26.09.16 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 6-3, Nicole Frenkel - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa Whybourn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Nicole Frenkel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
03.08.16 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.16 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Oleksandra Andrieieva - ostatnie mecze
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.12.17 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.17 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.16 Finał | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.12.16 Półfinał | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
29.09.16 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
08.09.16 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |