MECZ
04.10.17 | 1. runda | Ola Abou Zekry | Maria Zotova | 4-6, 6-3, 6-3 | Jounieh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ola Abou Zekry | Maria Zotova | |
1. podanie % | 43/103 (42%) | 60/95 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/43 (60%) | 32/60 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 28/60 (47%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/95 (52%) | 49/103 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/198 (52%) | 95/198 (48%) |
Double foul | 13 | 8 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.06.96, 27 lat
13046 $
02.06.96, 27 lat
13046 $
Ola Abou Zekry vs. Maria Zotova - Wzajemne mecze
04.10.17 | 1. runda | Ola Abou Zekry | Maria Zotova | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
05.10.15 | 2. runda | Ola Abou Zekry | Maria Zotova | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Ola Abou Zekry form & Maria Zotova form
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Maria Zotova - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |