MECZ
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Oksana Selekhmeteva | Viktoria Surova | 6-1, 6-2 | W25 Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Oksana Selekhmeteva vs. Viktoria Surova - Wzajemne mecze
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Oksana Selekhmeteva | Viktoria Surova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Arad | ceglana |
Oksana Selekhmeteva form & Viktoria Surova form
Oksana Selekhmeteva - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
11.02.23 Półfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
28.01.23 Półfinał | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
12.01.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - twarda | ||||
04.01.23 2. runda | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Viktoria Surova - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |