MECZ
22.07.13 | Klasyf. | Oksana Kalashnikova | Oleksandra Korashvili | 6-2, 6-1 | Baku | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oksana Kalashnikova | Oleksandra Korashvili | |
1. podanie % | 42/53 (79%) | 32/55 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/42 (62%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/11 (91%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 17/53 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oksana Kalashnikova vs. Oleksandra Korashvili - Wzajemne mecze
22.07.13 | Klasyf. | Oksana Kalashnikova | Oleksandra Korashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Baku | twarda |
Oksana Kalashnikova form & Oleksandra Korashvili form
Oksana Kalashnikova - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Courmayeur - halowa | ||||
24.10.21 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yingying Duan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
09.03.19 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Pranjala Yadlapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
18.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alice Bacquie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-2, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
07.11.15 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
02.11.15 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.15 2. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.15 1. runda klasyf. | vs. Paula Kania | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.15 1. runda klasyf. | vs. Kai-Lin Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
27.07.15 Klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.15 1. runda klasyf. | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |