INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oceane Dodin vs. Olga Ianchuk - Wzajemne mecze
17.11.14 | 2. runda | Oceane Dodin | Olga Ianchuk | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | Zawada | dywanowa |
Oceane Dodin form & Olga Ianchuk form
Oceane Dodin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |