MECZ
16.03.16 | 1. runda | Oceane Dodin | Aleksandrina Naydenova | 6-1, 6-2 | Irapuato | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oceane Dodin | Aleksandrina Naydenova | |
1. podanie % | 17/35 (49%) | 30/58 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/17 (88%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 9/35 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oceane Dodin vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze
16.03.16 | 1. runda | Oceane Dodin | Aleksandrina Naydenova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Irapuato | twarda |
Oceane Dodin form & Aleksandrina Naydenova form
Oceane Dodin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |