MECZ
02.11.17 | Ćwierćfinał | Oana Georgeta Simion | Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oana Georgeta Simion | Sada Nahimana | |
1. podanie % | 30/41 (73%) | 24/44 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/11 (45%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/44 (70%) | 16/41 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oana Georgeta Simion vs. Sada Nahimana - Wzajemne mecze
02.11.17 | Ćwierćfinał | Oana Georgeta Simion | Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Oana Georgeta Simion form & Sada Nahimana form
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |