MECZ
14.09.15 | 2. runda klasyf. | Oana Georgeta Simion | Huliya Esen | 7-5, 6-2 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oana Georgeta Simion vs. Huliya Esen - Wzajemne mecze
14.09.15 | 2. runda klasyf. | Oana Georgeta Simion | Huliya Esen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
23.09.13 | 2. runda | Huliya Esen | Oana Georgeta Simion | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
Oana Georgeta Simion form & Huliya Esen form
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Huliya Esen - ostatnie mecze
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 Klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |