MECZ
11.09.19 | 1. runda | Oana Gavrila | Lara Panfilov | 7-64, 6-3 | W15 Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oana Gavrila | Lara Panfilov | |
1. podanie % | 40/68 (59%) | 53/83 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/40 (60%) | 31/53 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 9/30 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/83 (52%) | 29/68 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Double foul | 2 | 12 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Oana Gavrila | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Lara Panfilov | |
0-0 | ||
Oana Gavrila | 4-3 | |
4-4 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15 | ||
Oana Gavrila | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-5 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oana Gavrila | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Lara Panfilov | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
Oana Gavrila | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Oana Gavrila | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 30-0, 15-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oana Gavrila | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Oana Gavrila vs. Lara Panfilov - Wzajemne mecze
11.09.19 | 1. runda | Oana Gavrila | Lara Panfilov | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Focsani | ceglana |
Oana Gavrila form & Lara Panfilov form
Oana Gavrila - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.24 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |