MECZ
09.10.16 | Finał | Oana Gavrila | Andreea Rosca | 6-3, 6-4 | Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oana Gavrila | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 36/60 (60%) | 36/52 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/36 (58%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/52 (54%) | 24/60 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oana Gavrila vs. Andreea Rosca - Wzajemne mecze
10.08.20 | 1. runda | Andreea Rosca | Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
09.10.16 | Finał | Oana Gavrila | Andreea Rosca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
16.06.14 | 2. runda | Andreea Rosca | Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Oana Gavrila form & Andreea Rosca form
Oana Gavrila - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.24 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |