MECZ
09.07.18 | 2. runda klasyf. | Nynke Hamburg | Chanel Janssen | 4-6, 6-1, 6-4 | Amstelveen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
06.11.01, 22 lat
06.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
20.05.00, 23 lat
20.05.00, 23 lat
Nynke Hamburg vs. Chanel Janssen - Wzajemne mecze
09.07.18 | 2. runda klasyf. | Nynke Hamburg | Chanel Janssen | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Amstelveen | ceglana |
Nynke Hamburg form & Chanel Janssen form
Nynke Hamburg - ostatnie mecze
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Dainah Cameron | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vaishali Jorge | 7-64, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Chanel Janssen - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu |