MECZ
04.08.14 | 1. runda | Nuria Parrizas-Diaz | Greetje Minnen | 6-2, 6-2 | Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nuria Parrizas-Diaz vs. Greetje Minnen - Wzajemne mecze
14.09.21 | 1. runda | Greetje Minnen | Nuria Parrizas-Diaz | 7-64, 6-71, 7-62 | szczegóły meczu | Luxembourg | halowa |
15.08.21 | Finał | Nuria Parrizas-Diaz | Greetje Minnen | 7-66, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | W100 Landisville | twarda |
29.03.18 | 2. runda | Greetje Minnen | Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
04.08.14 | 1. runda | Nuria Parrizas-Diaz | Greetje Minnen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
Nuria Parrizas-Diaz form & Greetje Minnen form
Nuria Parrizas-Diaz - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |