MECZ
21.08.18 | 1. runda | Nuria Brancaccio | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | Wanfercee Baulet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nuria Brancaccio | Zoi Meers | |
1. podanie % | 47/55 (85%) | 20/41 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/47 (64%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/41 (68%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nuria Brancaccio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Zoi Meers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Nuria Brancaccio vs. Zoi Meers - Wzajemne mecze
21.08.18 | 1. runda | Nuria Brancaccio | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Wanfercee Baulet | ceglana |
Nuria Brancaccio form & Zoi Meers form
Nuria Brancaccio - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |