MECZ
31.08.20 | Klasyf. | Nuria Brancaccio | Nikola Breckova | 4-6, 6-1, 10-8 | W15 Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nuria Brancaccio vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
31.08.20 | Klasyf. | Nuria Brancaccio | Nikola Breckova | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Trieste | ceglana |
Nuria Brancaccio form & Nikola Breckova form
Nuria Brancaccio - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |