MECZ
07.10.16 | Ćwierćfinał | Noya Ohana | Oleksandra Piskun | 7-5, 6-0 | Ramat Hasharon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Noya Ohana | Oleksandra Piskun | |
1. podanie % | 28/70 (40%) | 48/59 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 25/48 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/42 (55%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/59 (53%) | 27/70 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
30.03.00, 24 lat
30.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Noya Ohana vs. Oleksandra Piskun - Wzajemne mecze
07.10.16 | Ćwierćfinał | Noya Ohana | Oleksandra Piskun | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Noya Ohana form & Oleksandra Piskun form
Noya Ohana - ostatnie mecze
W15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-1, - Noya Ohana - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Yuval Keren | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Kyra Shroff | 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kyrylova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Mccord | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sitara Prabhu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
03.05.17 2. runda | vs. Alexa Ryngler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Akilah James | 6-0, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
08.10.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.16 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Piskun | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.16 2. runda | vs. Sean Lodzki | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Keren Shlomo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Makarova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Keren Shlomo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Shahar Biran | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Nicole Khirin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
30.05.16 1. runda | vs. Keren Shlomo | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu |
Oleksandra Piskun - ostatnie mecze
Sajur - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - krecz | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |