Macedonia
12.04.96, 28 lat
21674 $
12.04.96, 28 lat
21674 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Magdalena Stoilkovska vs. Nora Niedmers - Wzajemne mecze
13.06.18 | 1. runda | Nora Niedmers | Magdalena Stoilkovska | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
11.10.17 | 1. runda | Nora Niedmers | Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Magdalena Stoilkovska form & Nora Niedmers form
Magdalena Stoilkovska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu |
Nora Niedmers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
21.12.18 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Yuval Keren | - Nora Niedmers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |