MECZ
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Nora Niedmers | Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | W15 Stuttgart | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Nora Niedmers vs. Joanna Tomera - Wzajemne mecze
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Nora Niedmers | Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Stuttgart | halowa |
Nora Niedmers form & Joanna Tomera form
Nora Niedmers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
21.12.18 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Yuval Keren | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Joanna Tomera - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu |