Słowenia
22.10.01, 22 lat
22.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 22 lat
29.03.01, 22 lat
Noka Juric vs. Laura Radakovic - Wzajemne mecze
05.09.18 | Klasyf. | Noka Juric | Laura Radakovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Noka Juric form & Laura Radakovic form
Noka Juric - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Na Dong | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Costanza Traversi | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |