MECZ
05.12.17 | 1. runda | Noelia Zeballos | Ivania Martinich | 6-0, 6-1 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Noelia Zeballos | Ivania Martinich | |
1. podanie % | 26/38 (68%) | 20/30 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 3/20 (15%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/30 (80%) | 11/38 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Noelia Zeballos vs. Ivania Martinich - Wzajemne mecze
23.08.19 | Ćwierćfinał | Noelia Zeballos | Ivania Martinich | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Lambare | ceglana |
05.12.17 | 1. runda | Noelia Zeballos | Ivania Martinich | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
14.12.16 | 2. runda | Noelia Zeballos | Ivania Martinich | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana |
Noelia Zeballos form & Ivania Martinich form
Noelia Zeballos - ostatnie mecze
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
29.03.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | szczegóły meczu |
Ivania Martinich - ostatnie mecze
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Melisa Senli | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 7-5, 4-1, Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |