MECZ
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Noelia Bouzo Zanotti | Maria Gomez | 6-0, 6-1 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ekwador
24.09.87, 36 lat
24.09.87, 36 lat
Noelia Bouzo Zanotti vs. Maria Gomez - Wzajemne mecze
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Noelia Bouzo Zanotti | Maria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Noelia Bouzo Zanotti form & Maria Gomez form
Noelia Bouzo Zanotti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
29.06.23 3. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu |
Maria Gomez - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 1-4, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 0-1, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 0-6, 0-2, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Zere Iskakova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-3, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Laura Ashley | - Maria Gomez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Libby Muma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ziyu Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 0-6, 0-3, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Axelle Martins | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marian Jade Capadocia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Karly Olson | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Axana Mareen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Belovukovic | 0-6, - Maria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |