Rosja
08.05.99, 24 lat
08.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Vilena Petrova vs. Noel Saidenova - Wzajemne mecze
25.09.18 | 1. runda | Noel Saidenova | Vilena Petrova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Vilena Petrova form & Noel Saidenova form
Vilena Petrova - ostatnie mecze
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 6-4, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Maria Daniels Sierra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Darta Dalecka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Julita Saner | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Minetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Emma Eerola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Kuprina | 6-3, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Doguzova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Noel Saidenova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 Klasyf. | vs. Kristina Mayer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 1-2, - Vilena Petrova - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Noel Saidenova - ostatnie mecze
W25 Orlando - twarda | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.22 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu |