MECZ
28.05.19 | Klasyf. | Noel Saidenova | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
11.11.75, 48 lat
11.11.75, 48 lat
Noel Saidenova vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Wzajemne mecze
28.05.19 | Klasyf. | Noel Saidenova | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Noel Saidenova form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Noel Saidenova - ostatnie mecze
W25 Orlando - twarda | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.22 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |