MECZ
15.08.19 | 2. runda | Noel Saidenova | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-2 | W15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Noel Saidenova | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 22/53 (42%) | 40/52 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 18/40 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/31 (58%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Noel Saidenova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noel Saidenova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0 | ||
Noel Saidenova | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Noel Saidenova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noel Saidenova | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noel Saidenova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ekaterina Kazionova | |
Noel Saidenova | 5-1 | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Noel Saidenova vs. Ekaterina Kazionova - Wzajemne mecze
27.10.21 | 1. runda | Ekaterina Kazionova | Noel Saidenova | 3-1, Ekaterina Kazionova - krecz | szczegóły meczu | W25 Karaganda | halowa |
15.08.19 | 2. runda | Noel Saidenova | Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Moscow | ceglana |
Noel Saidenova form & Ekaterina Kazionova form
Noel Saidenova - ostatnie mecze
W25 Orlando - twarda | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.22 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |