JAR
17.02.00, 24 lat
13720 $
17.02.00, 24 lat
13720 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
09.09.95, 28 lat
09.09.95, 28 lat
Warona Mdlulwa vs. Nina Ugrelidze - Wzajemne mecze
31.10.18 | 1. runda | Nina Ugrelidze | Warona Mdlulwa | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Warona Mdlulwa form & Nina Ugrelidze form
Warona Mdlulwa - ostatnie mecze
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Nina Ugrelidze - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |