MECZ
08.07.18 | Klasyf. | Nina Stadler | Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nina Stadler | Ivana Popovic | |
1. podanie % | 31/61 (51%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 22/61 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nina Stadler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ivana Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nina Stadler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nina Stadler | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Nina Stadler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ivana Popovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Ivana Popovic | |
5-2 | Ivana Popovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nina Stadler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ivana Popovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nina Stadler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ivana Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Stadler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ivana Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stadler | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ivana Popovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nina Stadler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ivana Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Stadler vs. Ivana Popovic - Wzajemne mecze
08.07.18 | Klasyf. | Nina Stadler | Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Nina Stadler form & Ivana Popovic form
Nina Stadler - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Ivana Popovic - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
23.12.23 Finał | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |