MECZ
19.01.20 | Finał | Nina Potocnik | Taisya Pachkaleva | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Potocnik | Taisya Pachkaleva | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 39/53 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 15/39 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/53 (64%) | 19/48 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nina Potocnik | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
3-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Potocnik vs. Taisya Pachkaleva - Wzajemne mecze
19.01.20 | Finał | Nina Potocnik | Taisya Pachkaleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Nina Potocnik form & Taisya Pachkaleva form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Taisya Pachkaleva - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |