MECZ
26.07.18 | Ćwierćfinał | Nina Potocnik | Katarzyna Kawa | 6-3, 6-1 | Baja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Potocnik | Katarzyna Kawa | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 52/60 (87%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 26/52 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 2/8 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Potocnik vs. Katarzyna Kawa - Wzajemne mecze
26.07.18 | Ćwierćfinał | Nina Potocnik | Katarzyna Kawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Baja | ceglana |
Nina Potocnik form & Katarzyna Kawa form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Katarzyna Kawa - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |