INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Grabher vs. Nina Potocnik - Wzajemne mecze
13.09.19 | Ćwierćfinał | Julia Grabher | Nina Potocnik | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
01.11.17 | 1. runda | Nina Potocnik | Julia Grabher | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
17.08.15 | Ćwierćfinał | Julia Grabher | Nina Potocnik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Graz | ceglana |
Julia Grabher form & Nina Potocnik form
Julia Grabher - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 2. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |