MECZ
02.05.19 | 2. runda | Nina Potocnik | Basak Eraydin | 6-0, 6-1 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Potocnik | Basak Eraydin | |
1. podanie % | 25/38 (66%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/25 (92%) | 10/29 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/46 (63%) | 11/38 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Potocnik vs. Basak Eraydin - Wzajemne mecze
02.05.19 | 2. runda | Nina Potocnik | Basak Eraydin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Nina Potocnik form & Basak Eraydin form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Basak Eraydin - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |