INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Matteucci vs. Nina Potocnik - Wzajemne mecze
23.10.18 | 1. runda | Nina Potocnik | Alice Matteucci | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Alice Matteucci form & Nina Potocnik form
Alice Matteucci - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.09.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |