MECZ
10.06.19 | Klasyf. | Nina Kruijer | Franziska Kommer | 7-5, 5-7, 10-4 | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
12.07.99, 24 lat
10825 $
12.07.99, 24 lat
10825 $
Nina Kruijer vs. Franziska Kommer - Wzajemne mecze
10.06.19 | Klasyf. | Nina Kruijer | Franziska Kommer | 7-5, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
Nina Kruijer form & Franziska Kommer form
Nina Kruijer - ostatnie mecze
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Franziska Kommer | 7-5, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Perla Nieuwboer | 3-6, 3-2, - Nina Kruijer - krecz | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Sarah Lee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Delisha Guttikonda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.01.18 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, - Nina Kruijer - krecz | szczegóły meczu | |
25.01.18 2. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Nastja Kolar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 4-1, - Nina Kruijer - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.17 1. runda | vs. Claudia Williams | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Meritxell Perera Ros | - | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
26.08.17 Półfinał | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Isolde De Jong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Cindy Burger | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Juliette Bastin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Britt Geukens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Carla Lucero | 6-2, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |
Franziska Kommer - ostatnie mecze
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
06.10.18 Półfinał | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |