INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sara Cakarevic vs. Nina Alibalic - Wzajemne mecze
16.10.17 | Klasyf. | Nina Alibalic | Sara Cakarevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Sara Cakarevic form & Nina Alibalic form
Sara Cakarevic - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Nina Alibalic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Korina Roso | - Nina Alibalic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |