MECZ
08.09.17 | Ćwierćfinał | Nina Alibalic | Katharina Hering | 6-2, 6-3 | Badenweiler | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Alibalic | Katharina Hering | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 31/53 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 18/31 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/53 (57%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Alibalic vs. Katharina Hering - Wzajemne mecze
02.12.19 | Klasyf. | Nina Alibalic | Katharina Hering | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
08.09.17 | Ćwierćfinał | Nina Alibalic | Katharina Hering | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Badenweiler | ceglana |
Nina Alibalic form & Katharina Hering form
Nina Alibalic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Korina Roso | - | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |