MECZ
14.07.17 | Ćwierćfinał | Nina Alibalic | Catherine Chantraine | 6-3, 6-4 | Knokke | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Alibalic | Catherine Chantraine | |
1. podanie % | 45/68 (66%) | 34/70 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/45 (51%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 9/36 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/70 (57%) | 32/68 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Alibalic vs. Catherine Chantraine - Wzajemne mecze
14.07.17 | Ćwierćfinał | Nina Alibalic | Catherine Chantraine | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Knokke | ceglana |
Nina Alibalic form & Catherine Chantraine form
Nina Alibalic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Korina Roso | - | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |
Catherine Chantraine - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.18 Półfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |