MECZ
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Nina Alibalic | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
24.10.94, 29 lat
24.10.94, 29 lat
Nina Alibalic vs. Adesuwa Osabuohien - Wzajemne mecze
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Nina Alibalic | Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Nina Alibalic form & Adesuwa Osabuohien form
Nina Alibalic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Korina Roso | - | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |
Adesuwa Osabuohien - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |