MECZ
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Nikola Breckova | Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-4 | Frydek Mistek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikola Breckova vs. Anastasia Vdovenco - Wzajemne mecze
09.09.18 | 1. runda klasyf. | Nikola Breckova | Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Frydek Mistek | ceglana |
Nikola Breckova form & Anastasia Vdovenco form
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasia Vdovenco - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.19 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |