MECZ
24.08.16 | 1. runda | Nikki Luttikhuis | Louise Lampla | 6-0, 6-3 | Rotterdam | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nikki Luttikhuis | Louise Lampla | |
1. podanie % | 26/49 (53%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 10/18 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Nikki Luttikhuis vs. Louise Lampla - Wzajemne mecze
24.08.16 | 1. runda | Nikki Luttikhuis | Louise Lampla | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Rotterdam | ceglana |
29.06.15 | Klasyf. | Louise Lampla | Nikki Luttikhuis | 7-5, Louise Lampla - krecz | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
Nikki Luttikhuis form & Louise Lampla form
Nikki Luttikhuis - ostatnie mecze
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.17 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.17 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 1-6, 1-2, - Nikki Luttikhuis - krecz | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
08.03.17 1. runda | vs. Lea Tholey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Edgbaston - halowa | ||||
06.02.17 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Budin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
17.11.16 2. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.16 1. runda | vs. Julie Ball | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
10.11.16 2. runda | vs. Lauren Embree | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Evangeline Du Toit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Madrie Le Roux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Charlotte Robillard-Millette | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Liv Geurts | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
25.08.16 2. runda | vs. Karen Barritza | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.16 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Nina Kruijer | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Petra Krejsova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Camille Favero | 4-6, 2-3, - Nikki Luttikhuis - krecz | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Beygelzimer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Morgane Michiels | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Margaux Bovy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Justine Pysson | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |